Promocje > Czas na herbatę

Promocja ważna do 2017-02-14

Herbaty pełne miłości - walentynkowe kompozycje od Czas na Herbatę

14 lutego to święto miłości, którą najlepiej wyrazimy spędzając miłe chwile z ukochaną osobą. 
W salonach Czas na Herbatę znajdziemy wiele walentynkowych propozycji, które z pewnością ucieszą zarówno serce, jak i podniebienie.

Dzień zakochanych to idealna okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób, który mile oraz czule zaskoczy naszego partnera. Marka Czas na Herbatę przygotowała dla wszystkich zakochanych wyjątkowe herbaciane kompozycje, które stanowią nie tylko doskonały podarunek, ale i okazję do spędzenia razem romantycznego spotkania, przy filiżance ciepłego naparu.

Czas na Herbatę to marka z ponad dwudziestoletnią tradycją posiadająca bogatą ofertę herbat i kaw z całego świata. Jej asortyment uzupełniają akcesoria do przygotowywania niezwykłych naparów oraz kolekcja porcelany. Miłośnicy czekolady znajdą tu szeroką gamę najwyższej jakości wyrobów marki Chocotale. Na zwolenników Yerba Mate czeka obfitość rodzajów i najbardziej wyszukanych smaków oraz dodatków do jej parzenia. Ponadto Czas na Herbatę słynie z różnorodności prezentów na każdą okazję, które można skomponować również według własnego pomysłu.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: