Promocje > RTV EURO AGD

Promocja ważna do 2016-12-31

RWIJ OKAZJE W RTV EURO AGD

Poszukujesz pomysłów na świąteczne prezenty?  To idealny moment na zakup konsoli Sony PlayStation 4. Najpotężniejsze i najmocniejsze  PlayStation, jakie dotąd powstało gwarantuje idealne wrażenia z gry. Zapewnij swoim bliskim rozrywkę na najwyższym poziomie.W celu poznania pełnej oferty promocyjnej zapraszamy do sklepów RTV EURO AGD oraz na euro.com.pl.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do domu, pracy, sprzętu na wakacje, czy w podróż służbową, w sieci RTV EURO AGD znajdziesz coś dla siebie. Szeroki asortyment produktów RTV, AGD, sprzętu audio, IT czy akcesoriów pozwoli spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych sprzedawców, którzy pomogą Ci wybrać sprzęt najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większego wyboru, wejdź na euro.com.pl i zapoznaj się z zasobami największego internetowego sklepu elektronicznego w Polsce. W RTV Euro AGD możesz skorzystać nie tylko z kilku różnych rodzajów spłaty ratalnej, czy przedłużyć gwarancję na zakupione produkty, ale także zamówić dostawę do domu, instalację i podłączenie sprzętu.     

Dzięki tym i wielu innym cechom sieć RTV Euro AGD jest liderem rynku     RTV i AGD w Polsce. Świadczy o tym zaufanie kilkunastu milionów Klientów, którzy od lat korzystają z naszej oferty. Zostań jednym z nich!

Zapraszamy do sklepu!Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: